Andrzejki 2023

Zapraszamy członków i sympatyków Klubu Ondraszek na coroczną, tradycyjną już Zabawę Andrzejkową. Impreza odbędzie się 24 listopada 2023 (piątek) w Karczmie Straconka Bielsko-Biała ul. Górska 111. Całość imprezy poprowadzi (będący zawsze w dobrej formie!:-) )DJ Virus.

Konwencja zabawy utrzymana będzie w podobnym charakterze jak dotychczas –czyli obiad, potem kawa/herbata i ciasto oraz zimna płyta + taneczne pląsy na parkiecie. Trwają rozmowy co do szczegółów imprezy, w tym ustalenia ostatecznej ceny uczestnictwa i zaraz potem informacje te będą Wam przekazane.

Jednocześnie przypominamy, że naszej Zabawie towarzyszy coroczny konkurs nalewek własnej roboty. Nalewki te jak zawsze prosimy przygotować w butelkach 0,5l „Soplica”. Jesteśmy ciekawi kto w tym roku zabłyśnie najbardziej doskonałym smakiem.

Dodatkowym punktem programu który został przesunięty z Zakończenia Sezonu jest KONKURS FOTOGRAFICZNY. Zdjęcia najlepiej w formacie 10cm x 15cm będą oceniane w 3 kategoriach:

  1. Pejzaż
  2. Sprzęt caravaningowy lub Klubowicz
  3. Sytuacja niecodzienna

Miło będzie obejrzeć i ocenić Wasze najbardziej udane ujęcia z wakacji, wyjazdów i innych wydarzeń, a dla wyróżnionych przewidziane są ciekawe nagrody ufundowane przez sponsorów, przede wszystkim Grzegorza i Magdy z firmy Goliat w Andrychowie.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z relacjami z naszych wyjazdów i imprez Ondraszkowych, które to znajdziecie w zakładce „WYDARZENIA”

Similar Posts